Newsy /

Wywiad z Richardem Castle'em

Richard Castle dokonał niesamowitego czynu – opuścił świat telewizji i stał się jednym z najlepiej sprzedających się pisarzy w świecie „realnym”.

 

Richard Castle dokonał niesamowitego czynu – opuścił świat telewizji i stał się jednym z najlepiej sprzedających się pisarzy w świecie „realnym”. Jego  książki sprzedały się w ponad 2.3 miliona kopii oraz zostały przetłumaczone na 14 języków. Jego piąta powieść „Deadly Heat” niebawem ujrzy światło dzienne. Fabuła jak zwykle oscyluje wokół pracującej w wydziale zabójstw, pięknej i inteligentnej detektyw Nikki Heat (jej postać została zainspirowana przez ukochaną Kate Beckett) oraz dziennikarza śledczego Jamesona Rook’a.

Castle jako fikcyjna postać otrzymuje dużo pomocy od swoich twórców, ale oczywiście ABC i wszyscy, którzy są zaangażowani w produkcję show i książek mają fioła na tym punkcie. Serial, którego tytułowym bohaterem jest Castle, wraca 23 września wraz z szóstym sezonem. Beck/Smith Hollywood udało się przeprowadzić wywiad z autorem, gdzieś pomiędzy rzeczywistością i fikcją.

 

Komentarze