Newsy /

Ostatni odcinek "Facetów z dzieciakami"

Przez ostatnich szesnaście tygodni wspólnie śledziliśmy losy ojców, ich rodzin i przede wszystkim dzieci. „Faceci z dzieciakami” co tydzień udowadniali, że bycie ojcem wcale nie wiąże się z końcem zabawy. Ba! Nie raz i nie dwa tytułowi faceci dawali upust swojej dziecinnej stronie i zachowywali się, jakby mieli maksymalnie 5 lat.

W ciągu kilku ostatnich miesięcy poznaliśmy – i polubiliśmy – Gary'ego, Jessego i Nicka. Każdy z facetów znajduje się w innym momencie swojego życia. Różni ich niemal wszystko – od stanu cywilnego, przez „staż ojcostwa” i liczebność rodziny, po zatrudnienie. Każdy z bohaterów zmagał się z innymi problemami, jednak to, co ich łączy to wspólne poszukiwanie odpowiedzi na pytanie „jak pogodzić bycie rozrywkowym facetem i odpowiedzialnym ojcem”.

Każdy z dotychczasowych odcinków fundował nam śmieszne i czasami kłopotliwe sytuacje, w których musieli odnaleźć się faceci i ich rodziny. A działo się naprawdę wiele! Walka o halloweenowe dekoracje, pierwsze urodziny córeczki Jessego, nietypowe Święto Dziękczynienia czy prace nad założeniem firmy przez Gary'ego.

A co czeka na nas w ostatnim odcinku „Facetów z dzieciakami”?

Gary zatrudnia siostrę Marny do pomocy w firmie. Tymczasem Nick wydaje niekonwencjonalne przyjęcie na cześć Chrisa.

Na ostatni odcinek „Facetów z dzieciakami” zapraszamy w najbliższą niedzielę, 30 czerwca o godzinie 18:00. Pożegnanie z ojcami wcale nie oznacza końca Niedzielnej Śmiechoterapii - od 7 lipca zapraszamy na podwójne odcinki „Whitney”. Śmiejcie się razem z Universal Channel!

Komentarze